Vítejte v SCT blogu!

Již na "starém" webu jsem vás občas obšťastňoval svými články ze světa sběratelství, sportu a karet, v čemž budu i nadále pokračovat. Vždy jsem také psal, že bych byl rád, kdyby se ke mně někdo přidal, což se ale zatím bohužel nestalo. Nicméně souhrou náhod jsem se rozhodl oslovit nespokojené blogery na jedné nejmenované sázkové kanceláři, a chci jim dát prostor zde. Myslím si, že to může být přínosné pro obě strany. Jak pro tipující, tak pro blogery. Čím více lidí na webu, tím lépe. No a jelikož se ledy hnuly, mohu zde již 2 přivítat. Doufám, že nezůstane pouze u nich, a že zde vytvoříme opravdu kvalitní a velikou blogerskou komunitu.

Blog ještě projde úpravami (toto je taková pracovní verze) a poté zde budete moci články vyhledávat, diskutovat pod nimi, či je hodnotit. Vše ale ještě zabere nějaký čas a tak diskuzi zatím přenesu do SCT Facebookové skupiny, kam se můžete přihlásit. 

Blog bude otevřen všem možným i nemožným tématům, kterým bude samozřejmě dominovat sport a sběratelství. U sportu nebudu nijak zasahovat do témat, protože sport bychom měli brát jako celek a ne jej selektovat. Takže se zde dozvíte kromě sportů na které zde tipujeme, třeba něco i o atletice nebo dostizích. Nikdy sem ale nedovolím nějaké komerční články, reklamu nebo jakékoliv nenávistné projevy. Politiku bych sem také velice nerad tahal, i když pokud se budou konat například volby, tak takový článek asi akceptovat budu.

A to by bylo asi na úvod vše. Stále platí, že dám prostor "všem" kdo bude mít zájem zde psát. Samozřejmě, že pokud vás neznám, nebo vaši tvorbu, tak bych rád viděl nějaký článek co jste psali, nebo máte připravený.

Kdo má zájem, napište mi na sc-tip@seznam.cz nebo použijte Kontaktní formulář a zcela jistě se domluvíme.

Přeji vám mnoho příjemných chvil, strávených na SCT blogu, Danny.

Blog - ZAHRADY

Zlatý hattrick

Blog - GREENHORSE

National Hunt Festival Cheltenham 2023

Dostihová sezóna 2023

Velká Pardubická 2023