SCT

Free NFL Box Break

15. listopadu 2022 03:57

Ahoj, 

Free Breaky jdou v sezoně celkem rychle za sebou a tak se můžete již brzy těšit na ten další. Tentokrát si otevřeme box pro tipující NFL. No, moc nás sice není, ale o to víc budu mít karet pro sebe ;)

(S největší pravděpodobností 07.12.20022) si tedy otevřeme 2021 Panini Contenders Football Mega Box NFL, ve kterém najdeme 14 balíčků po 8 kartách.

Samozřejmě, že to nebudou jenom bejsky, takže co všechno zajímavého najdeme mezi 112 kartami?

- 1 podpisovku

- 2 memorabilie

- 14 insertů a snad i nějakou paralelku

No a doufám, že mezi těmito hity najdeme mnoho RC karet, protože tento ročník je skvělými jmény napěchován k prasknutí... Trevor Lawrence, Zach Wilson, Trey Lance, Justin Fields, Mac Jones, Najee Harris, Travis Etienne, Javonte Williams, Michael Carter, Ja'Marr Chase, Jaylen Waddle nebo Devonta Smith....

Opravdu velice vyjímečný ročník, co do počtu nováčků, kteří ale nenosí jenom flašky s pitím, ale patří ve svých týmech mezi opravdové opory.

No a pro všechny nováčky na webu SCT ještě vysvětlím, co to vlastně na SCT Free Group Break je...

Free Group Break, na webu SCT je, jak již anglický název prozrazuje, zdarma break boxu pro všechny, kdo tipují daný sport. Takové moje poděkování všem, kdo se rozhodli na webu SCT tipovat na některý z pěti sportů.

Kompletní rozpis kdy a co budeme otevírat je následující:

- říjen ---> UCL

- prosinec ---> NFL

- únor ---> NHL

- duben ---> NBA

- červen ---> MLB

Z breaku je samozřejmě vždy natočeno video, které bude ke shlédnutí na našem YT kanále.

Takže, mnoho hitů a s pozdravem, Danny.