SCT

O PROJEKTU

Stanley Cup tip!

Jmenuji se Daniel Dušek, ale mnoho z vás mě však zná pod přezdívkami Danny, nebo Omerta, a rád bych vám představil jedinečný projekt Stanley Cup tip, zkráceně SCT.

Celý tento projekt, byl od svého začátku v roce 2016, věnován převážně členům sběratelského fóra, Hokej-karty. Doba se ale mění a SCT se od roku 2022 otevírá všem. A je jedno jestli jste sběratel, investor, sázkař, blogger nebo jenom fanoušek sportů "velké pětky". Všichni si zde najdete to svoje a budete se sem jistě rádi vracet.

Ve světě SCT můžete při tipování také vyhrát zajímavé ceny, které jsou v podobě pohárů, sběratelských karet, věrnostních odměn nebo financí! To ale není zdaleka vše, co svět SCT na jednom místě nabízí...

Můžete se (mnohdy i zdarma) účastnit breaků sběratelských karet, zasoutěžit si v Balíčkové bitvě (ze které nikdy neodcházíte s prázdnou), dívat se na jednom místě na sestřihy zápasů ze všech nejlepších lig světa, nebo se v různých videorozhovorech a článcích v blogu a na Youtube kanálu, dozvědět víc o sběratelství, investicích do karet a o zajímavostech ze všech sportů velké "pětky". Nebo prostě můžete jenom tipovat...

SCT se pomalu ale jistě stalo místem, kde najdete od zábavy, přes velice hodnotné informace, až po (již brzy) nabídku potřebných věcí pro sběratele. A to vše v kvalitním a hlavně jedinečném projektu.

Vítejte tedy ve světě SCT!

O čem to tedy vlastně je a proč to celé vzniklo?

Na výše zmíněném fóru v minulosti několikrát proběhla soutěž v tipování výsledků na playoff NHL. Všechny byly zdárně dokončené a lidem se to líbilo. Pro mně to bylo ale strašně krátké, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, udělat takovou soutěž nejenom na playoff, ale na celou sezonu NHL. Povedlo se, a dnes se na vás řítí již 6. ročník tipování na NHL!!

Vzhledem k tomu, že se (nejenom) ve sběratelství pohybuji prakticky už ve všech sportech, začal jsem v roce 2021 uvažovat o tom, že bych mohl tento projekt rozšířit i na ostatní sporty. A opět se povedlo. Na jaře 2022 tak bylo spuštěno tipování na MLB, a na podzim se začátkem soutěží bylo postupně spuštěno tipování i na NFL, NBA a jako úplnou novinku, i na fotbalovou UEFA Champions League (UCL).

Je však velice důležité také napsat, že se jedná o placené tipování. Není třeba se ale obávat o svou peněženku, cena je nastavena na 500,- Kč na 1 sport a 1 sezónu, což si myslím mohou dovolit opravdu všichni. Celých 500,- Kč jde do společného banku (daného sportu), který je po ukončení tipování rozdělen mezi jeho nejlepší tipující. Navíc je ve světě SCT možné získat i tipování zdarma! 

Tipovací soutěže mají vždy 2 kola. Základní část a playoff. Obě jsou zvlášť bodovaná, vyhodnocena a vzejdou z nich 2 vítězové (nebo jeden). Ze součtu bodů za ZČ a PO potom vzejde vítěz daného sportu. Všichni 3 vítězové dostanou poháry a dle počtu tipujících minimálně 3 nejlepší tipéři (kompletního ročníku), i věcné ceny nebo finance a pokud se bude jednat o sběratele, tak i Gold účet na webu Absolute Card Collector (zatím pouze pro tipující NHL)!

Tipy jsou rozděleny na 2, nebo 3 skupiny, podle sportu. Dlouhodobé (celosezonní), střednědobé (měsíční) a krátkodobé (týdenní). Více se o tipech dozvíte na stránkách jednotlivých sportů.

Pokud to bude jenom trochu možné, tak do jednotlivých soutěží vždy vložím i nějaký bonus (finance, vouchery, sběratelské karty a pod.)

Tipování na Playoff NHL a NBA je pro sezonu 2022-23 zcela zdarma!

Samozřejmě, že jako každá soutěž má i SCT svá pravidla (na jednotlivých odkazech úplně dole):

Pravidla na NHL

Pravidla na MLB

Pravidla na NBA

Pravidla na NFL

Pravidla na UCL (UEFA Champions League)

Důrazně vás všechny žádám, aby jste si pravidla pročetli!

-

Vemte prosím na vědomí, že bez registrace a bez zaplacení sezonního poplatku se není možné žádné soutěže zúčastnit!

Vyjímku o zaplacení má tipování na NHL 2022-23 a NBA 2022-23

-

Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoct, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat na sc-tip@seznam.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

S pozdravem,

Daniel Dušek - zakladatel SCT.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

DLOUHODOBÍ PARTNEŘI A PODPOROVATELÉ PROJEKTU "SCT"

-

Pavel Bartko

se svým eshopem pro sběratele - Hokej-karty.cz

-

Matěj Dubský

se svým webem pro sběratele - Absolute Card Collector

-

Ján Jabrocký

se svým webem o baseballu - Milujeme Baseball.cz

-

Lukáš Hüblbauer a Ondřej Pýcha

se svým eshopem pro sběratele - Cardsnation.cz

-

Luigi

Editor a Youtuber

-

Petr Severin

  člen SCT Klubu

-

David Šrámek

  člen SCT Klubu

-

Matěj Dubský

  člen SCT Klubu

-

Jan Pazourek

  člen SCT Klubu

-

Jan Petr

  člen SCT Klubu

______________________________________________________________________________________________________________________________________