O PROJEKTU

Stanley Cup tip!

Ahoj,

zdravím všechny kdo se zajímá o tipování, sběratelské karty a vše kolem sportů "velké pětky".

Jmenuji se Daniel Dušek, ale mnoho z vás mě však zná spíš pod přezdívkami Danny, nebo Omerta, a rád bych vám představil jedinečný projekt Stanley Cup tip, zkráceně SCT.

Celý tento projekt, byl od svého začátku v roce 2016, věnován převážně členům sběratelského fóra, Hokej-karty. Doba se ale mění a SCT se od roku 2022 otevírá všem. A je jedno jestli jste sběratel, investor, sázkař, blogger nebo jenom fanoušek sportů "velké pětky". Všichni si zde najdete to svoje a budete se sem jistě rádi vracet.

Ve světě SCT můžete při tipování vyhrát zajímavé ceny, které jsou v podobě skleněných trofejí, malého poháru, sběratelských karet, věrnostních odměn, financí a pokud budete nejlepší, můžete své jméno také zvěčnit na SCT poháru! To však ale není zdaleka vše, co svět SCT na jednom místě nabízí...

Můžete se (mnohdy i zdarma) účastnit breaků sběratelských karet, zasoutěžit si v Balíčkové bitvě (ze které nikdy neodcházíte s prázdnou), dívat se na jednom místě na sestřihy zápasů ze všech nejlepších lig světa, nebo se v různých videorozhovorech, v článcích v blogu a na našem YouTube kanále, dozvědět víc o sběratelství, investicích do karet a o zajímavostech ze všech sportů "velké pětky". Můžete se také zúčastnit jedinečné vědomostní soutěže SCT Sherlock, nebo prostě můžete jenom tipovat...

SCT se pomalu ale jistě stalo místem, kde najdete od zábavy, přes velice hodnotné informace, až po (již brzy) nabídku potřebných věcí pro sběratele. A to vše v kvalitním a hlavně jedinečném projektu...

Vítejte tedy ve světě SCT!

O čem to tedy vlastně je a proč to celé vzniklo?

Na výše zmíněném fóru v minulosti několikrát proběhla soutěž v tipování výsledků na playoff NHL. Všechny byly zdárně dokončené a lidem se to líbilo. Pro mně to bylo ale strašně krátké, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, udělat takovou soutěž nejenom na playoff, ale na celou sezonu NHL. Povedlo se, a dnes se na vás řítí již 7. ročník tipování na NHL!!

Vzhledem k tomu, že se (nejenom) ve sběratelství pohybuji prakticky už ve všech sportech, začal jsem v roce 2021 uvažovat o tom, že bych mohl tento projekt rozšířit i na ostatní sporty. A opět se povedlo. Na jaře 2022 tak bylo spuštěno tipování na MLB, a na podzim se začátkem soutěží bylo postupně spuštěno tipování i na NFL, NBA a na fotbalovou UEFA Champions League (UCL).

Je velice důležité také napsat, že se jedná o placené tipování, cena je nastavena na 300,- Kč na 1 sport a 1 sezónu, což si myslím, že si mohou dovolit opravdu všichni. Celých 300,- Kč jde do společného banku (daného sportu), který je po ukončení tipování rozdělen mezi jeho nejlepší tipující. Navíc je ve světě SCT možné získat i tipování zdarma! 

Tipovací soutěže mají vždy 2 kola. Základní část a playoff. Obě jsou zvlášť bodovaná, vyhodnocena a vzejdou z nich 2 vítězové (nebo jeden). Ze součtu bodů za ZČ a PO potom vzejde vítěz daného sportu. Všichni 3 vítězové dostanou skleněné trofeje a dle počtu tipujících minimálně 3 nejlepší tipéři (kompletního ročníku), i věcné ceny nebo finance, záleži co si vyberou. Od roku 2023 dostávají všichni účastníci, kromě vítězů, balíček sběratelských karet sportu, na který tipují.

Tipy jsou rozděleny na 2, nebo 3 skupiny, podle sportu. Dlouhodobé (celosezonní), střednědobé (měsíční) a krátkodobé (týdenní). Více se o tipech dozvíte na stránkách jednotlivých sportů.

Pokud to bude jenom trochu možné, tak budou do jednotlivých soutěží vždy vloženy i nějaké bonusy ode mne, nebo od níže uvedených partnerů projektu (finance, vouchery, sběratelské karty a pod.)

Nově SCT pořádá i vědomostní soutěž z prostředí všech sportů, na které se zde tipuje, SCT Sherlock. SCT Sherlock je za cenu 200,- Kč na celý rok.

.

Samozřejmě, že jako každá soutěž má i SCT svá pravidla:

Pravidla na NHL

Pravidla na MLB

Pravidla na NBA

Pravidla na NFL

Pravidla na UCL  (UEFA Champions League)

Pravidla na SCT Sherlock (Vědomostní soutěž)

Důrazně vás všechny žádám, aby jste si pravidla pročetli!

.

Vemte prosím na vědomí, že bez registrace a bez zaplacení sezonního poplatku se není možné žádné soutěže zúčastnit!

.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoct, poradit nebo se pouze na něco zeptat, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat na sc-tip@seznam.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

.

S pozdravem,

Daniel Dušek - zakladatel SCT.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

DLOUHODOBÍ PARTNEŘI A PODPOROVATELÉ PROJEKTU "SCT"

-

Pavel Bartko

se svým e-shopem pro sběratele - Hokej-karty.cz

-

Ján Jabrocký

se svým webem o baseballu - Milujeme Baseball.cz

-

Lukáš Hüblbauer a Ondřej Pýcha

s jejich eshopem pro sběratele - Cardsnation.cz

-

Adam Dušek / Luigi

Editor a Youtuber

-

Lukáš Hájek

se svým e-shopem pro sběratele - Sběretel Karet.cz

-

Petr Severin

  člen SCT Klubu

-

David Šrámek

  člen SCT Klubu

-

Matěj Dubský

  člen SCT Klubu

-

Jan Pazourek

  člen SCT Klubu

-

Jan Petr

  člen SCT Klubu

-

Zbyněk Filipi

člen SCT Klubu

______________________________________________________________________________________________________________________________________