SCT

SCT KLUB

Vážení příznivci SCT,

vítám Vás v prémiovém klubu SCT a děkuji, pokud se rozhodnete pro jakoukoliv podporu tohoto projektu!

SCT Klub je pouze pro členy, kteří mají doručovací adresu v ČR. Pokud někdo chce posílat zásilky do zahraničí, kontaktujte mne prosím dříve než si objednáte členství na sc-tip@seznam.cz

Členství v tomto klubu je sice placené nad rámec poplatků za tipování, ale přináší Vám podle velikosti příspěvku řadu výhod. Nejde o to, abych si za utržené peníze koupil lepší auto, ale abych přinesl více karet mezi lidi. Většinu z Vašich peněz (+/- 80%!!) totiž zpětně investuji do nákupu boxů a balíčků, které Vám následně budu pravidelně zasílat (po dobu Vašeho placeného členství). Můžete tak mít stálý přísun "něčeho" na rozbalování a mít stále o zábavu postaráno. Samozřejmě, že nějaká část peněz mi zůstane, ale za to zajistím chod stránek, mohu kupovat lepší boxy do free breaků, nebo lepší odměny pro tipující.

Platit můžete na účet nebo přes PayPal:

Záleží jenom na Vás jak moc starostí s tím chcete mít. 

Můžete samozřejmě měsíc co měsíc platit převodem/paypalem. Můžete zadat trvalý příkaz, nebo zaplatit na delší časový úsek, čímž se zbavíte hlavně "pořád na to myslet". Přibližně 14 dní před koncem placeného členství, Vám pošlu upozornění, že se blíží jeho konec.

OD KDY PLATÍ VAŠE ČLENSTVÍ?

Pokud zaplatíte DO 7. dne v měsíci, platí vaše členství již od daného měsíce.

Pokud zaplatíte PO 7. dni v měsíci, platí vaše členství od následujícího měsíce. Pouze v případě vašeho výslovného přání vás zařadím mezi členy již v daný měsíc.

V případě, že by nastaly nějaké vážné komplikace s projektem, já ho nemohl dále provozovat a někdo měl zaplaceno například na celý rok, zavazuji se k vrácení částky za zbývající měsíce, kdy již SCT nebude fungovat.

Nebude ale možné, zaplatit například na rok a po měsíci mi napsat, že chcete peníze za zbývající měsíce vrátit. Po zaplacení příspěvku, je členství závazné pro obě strany a vratné pouze ve výše uvedeném případě, nebo pokud bych porušil podmínky zasílání níže uvedených odměn. 

Po první platbě jsou všichni členové bez rozdílu výše příspěvku zmíněni na webu SCT a při pozdějších videích jako členové prémiového, placeného klubu, jako poděkování za jejich podporu.

Mějte na paměti, že všechny pravidelné odměny jsou vázany pouze na zaplacené členství. To znamená, že po skončení placeného členství zaniká i nárok na zasílané odměny. 

Členství v Klubu SCT jsou v rámci stejného členství kumulativní, to znamená, že při přerušení placení (stříbrného členství) je Vaše členství a zasílání odměn pozastaveno, a při následném pokračování (stříbrným členstvím) nezačínáte s odměnami opět od začátku, ale tam kde jste přestali platit.

Různá členství můžete i kombinovat. Například si zaplatíte diamantové na 1 měsíc (za něj samozřejmě získáte všechny odměny) a následující měsíc si můžete koupit například členství stříbrné.

Všichni členové SCT Klubu, bez rozdílu druhu členství:

ode mě získávají po dobu placení členství službu "SCT Card Info 24/7" pro všechny 4 sporty (NHL, MLB, NFL a NBA). Tzn, že si můžete kdykoliv napsat o cenu na Beckettu a já Vám ji do pár minut/hodin zašlu. Samozřejmě s ohledem na množství karet, hodinu zaslání a na moje soukromí. Občas totiž i já musím spát a mít nějakou aktivitu se svou rodinou ;).

Členové Stříbrného, Zlatého a Diamantového klubu:

ode mě získávají po dobu placení členství službu "SCT Investice". Jedná se o jedinečné informace (možno i v podobě grafu) historického vývoje ceny karty, kterou chcete koupit. Nebo chcete vědět jaký klenot máte ve sbírce, nebo jste dostali nabídku a nevíte jestli je ta cena ne/výhodná. Nebo chcete nějakou hodnotnou kartu prodat a nevíte za kolik. Zde samozřejmě hodně záleží na limitu karty, protože získat data o prodeji karty /5 je skoro nemožné, než se dozvědět jak se prodává například YG Matthewse. Služba je jak na "raw", tak na gradované karty (pokud nějaké jsou)

Může se samozřejmě také stát, že tu bude někdo soutežit a nebudou ho zajímat sběratelské karty, ale i přesto bude chtít podporovat tento projekt. Nebo zcela opačně, někdo koho zajímají sběratelské karty, ale ne tipování. Tak pro ty jsou vytvořeny členství Sběratelské a Tipovací.

A úplně poslední je pro ty, kteří nechtěji ani tipovat, nazajímá je sběratelství a nebo jim žádné členství nevyhovuje. I přesto se jim ale tento projekt libí a chtěli by ho podpořit. Pro ty je vytvořen Sponzor SCT, kde můžete kdykoliv jednorázovně projekt SCT podpořit.

Pojďme si tedy projít jednotlivé stupně prémiového členství. 

 

ŽELEZNÉ ČLENSTVÍ (100,- Kč měsíčně)

ŽELEZNÉ ČLENSTVÍ je základní členství pro ty, kteří chtějí podpořit projekt SCT, ale i na ně samozřejmě čekají nějaké odměny.

 

BRONZOVÉ ČLENSTVÍ (250,- Kč měsíčně)

BRONZOVÉ ČLENSTVÍ je standardní členství pro ty, kteří chtějí podpořit projekt SCT, a zároveň chtějí mít stále co rozbalovat.

 

SBĚRATELSKÉ ČLENSTVÍ (300,- Kč měsíčně)

SBĚRATELSKÉ ČLENSTVÍ je členství pro ty, kteří chtějí podpořit projekt SCT, sbírají karty, ale tipování jim nic neříká.

 

TIPOVACÍ ČLENSTVÍ (300,- Kč měsíčně)

TIPOVACÍ ČLENSTVÍ je členství pro ty, kteří chtějí podpořit projekt SCT, baví je tipování, ale sběratelství jim nic neříká.

 

STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ (500,- Kč měsíčně)

STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ (Dannyho tip) je střední cesta pro ty, kteří chtějí podpořit projekt SCT, chtějí mít zdarma tipování na celý rok a chtějí mít stále co rozbalovat, včetně boxu.

 

ZLATÉ ČLENSTVÍ (1200,- Kč měsíčně)

ZLATÉ ČLENSTVÍ je členství pro ty, kteří chtějí podpořit projekt SCT, chtějí mít zdarma tipování na celý rok, chtějí mít stále co rozbalovat, účastnit se zdarma všech mojich breaků a celé to zakončit slevou na vše, co je k nalezení na webu SCT.

 

DIAMANTOVÉ ČLENSTVÍ (2500,- Kč měsíčně)

DIAMANTOVÉ ČLENSTVÍ je členství, kdy se stáváte ultimátním podporovatelem webu SCT, který chce mít boxů, balíčků, breaků, tipování a slev co hrdlo ráčí.

 

Sponzor SCT (násobek 500,-)

SPONZOR SCT -  je pro všechny, kteří nechtěji ani tipovat, nazajímá je sběratelství a nebo jim žádné členství nevyhovuje. I přesto se jim ale tento projekt libí a chtěli by ho podpořit. A to jak pravidelně, tak jednorázově.

Děkuji vám všem, za jakékoliv členství, kterým se rozhodnete projekt SCT podpořit.

Daniel Dušek, zakladatel SCT.