Vítám vás ve věrnostním programu SCT!

Jak jsem psal již v přehledu, vážím si každého z vás, kdo věnuje čas a finance do mého projektu. A jelikož odměny má každý rád, tak i já jsem si pro vás nějaké připravil. Pojďme si tedy projít všechny odměny, na které můžete na webu SCT narazit.

Nejprve seznam, a poté si o nich napíšeme něco blíž:

 1. Breaky zdarma
 2. Tipování zdarma
 3. Pozice v breacích zdarma (jak random, tak dle vlastního výběru)
 4. Poštovné zdarma
 5. A zcela nový, Cashback program

______________________________________________________________________________________________________________________________________

BREAKY ZDARMA

Každý kdo na webu SCT tipuje, má možnost se jednou za sezónu účastnit breaku zdarma sportu, na který tipuje. Všechny detaily najdete na stránce Free Group Breaky.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

TIPOVÁNÍ ZDARMA

Na webu SCT máte několik možností, jak získat tipování zcela zdarma. 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

POZICE V BREACÍCH ZDARMA

Opět je na webu SCT několik možností, jak pozici v breaku získat.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

POŠTOVNÉ ZDARMA

U každého breaku, kterého se na webu SCT účastníte, a je jedno jestli je zdarma, nebo placený, máte možnost si jako jednu z možností poštovného, vybrat uschování zásilky zdarma. Po pěti takovýchto breacích vám následně automaticky pošlu všech pět vašich zásilek zdarma. 

Při dnešních cenách, to je při doporučených zásilkách ušetření vašich, již skoro 500,- Kč! Jsem zvědav, co budu dělat až vás tu bude třeba tisíc.... asi přistavím :).

Rozpis poštovného zdarma

______________________________________________________________________________________________________________________________________

SCT CASHBACK

Absolutní novinka, která vás ve světě SCT odmění za vaši aktivitu. Za vaše utracené peníze (nad 100,- Kč bez poštovného), vám vrátí 5 a více % v podobě SCT Coins, které pak můžete v poměru 1:1 využít na zaplacení skoro všeho, co na SCT najdete.

PRAVIDLA SCT CASHBACK:

 1. Tyto pravidla platí od 01.06.2023
 2. SCT Cashback (dále jen CB) je pouze pro registrované na webu SCT (registrace je zcela zdarma).
 3. CB platí zpětně od 01.01.2023 až do odvolání, jeho případného zrušení nebo zániku projektu SCT.
 4. Do CB je zařazen každý registrovaný zcela automaticky a není potřeba se nikam hlásit, nebo něco vyplňovat.
 5. Do CB se počítají vaše všechny transakce na webu SCT nad 100,- Kč (BEZ POŠTOVNÉHO), včetně plateb za tipování a SCT Klub.
 6. CB v případě dodržení všech zde uvedených podmínek stále běží a neresetuje se.
 7. Z každé částky větší než 100,- Kč bez poštovného, je vám na váš účet vráceno minimálně 5% zpět v podobě SCT Coins. Viz procentuální tabulka níže.
 8. OMEZENÍ - Vaše získané SCT Coins nelze vyplatit v penězích, nelze je převést na jinou osobu a nelze jimi zaplatit poplatek za tipování!
 9. Při nákupu zboží a služeb za SCT Coins na webu SCT je poměr 1:1. To znamení 1 SCT Coin = 1 Kč.
 10. Minimální obrat, kterého musíte dosáhnout, abyste mohli SCT Coins využívat, je utracených 100,- Kč bez poštovného ve světe SCT alespoň 1x za 6 měsíců, počínaje 01.07.2023.
 11. Výjimku z tohoho obratu mají všichni členové SCT Klubu, po dobu trvání jejich členství. Zlaté a Diamantové členství mají možnost mít výjimku doživotní.
 12. Každá vaše platba na webu SCT nad 100,- bez poštovného, vám posunuje tento termín o dalších 6 měsíců.
 13. V případě, že nedodržíte minimální obrat 100,- Kč bez poštovného / 6 měsíců, jsou vám SCT Coins zmrazeny a budou aktivovány opět po dosažení minimálního obratu.
 14. V případě, že máte CB větší než 5% a nedodržíte minimální obrat v bodě 10, máte po zmrazení SCT Coins 6 měsíců na dosažení minimálního obratu. Pokud toho nedosáhnete, CB se vám snižuje na základních 5%. Tzn. CB se vám snižuje na základních 5%, 365 dní od vašeho posledního obratu.
 15. V případě neaktivity na webu delší než 2 roky (2x 365 dní), jsou všechny SCT Coins z vašeho účtu smazány.
 16. Majitel SCT má právo kdykoliv zrušit nebo změnit SCT Cashback. Vaše získané SCT Coins jsou platné až do jejich vybrání, nebo do jejich smazání, viz bod 15.
 17. V případě zrušení projektu SCT, se majitel zavazuje vyplatit v Kč všechny aktivní SCT Coins v poměru 1:1 do 3 měsíců od ohlášení zániku projektu.

.

Tabulka procent Cashbacku za váš obrat na SCT

Level   Obrat  na SCT v Kč   CASHBACK
1 - 100 - 10.000 - 5% 
2 - 10.000 - 25.000 - 7,5%
3 - 25.000 - 50.000 - 10%
4 - 50.000 - 100.000 - 12,5%
5 - 100.000 - 175.000 - 15%
6 - 175.000 - 250.000 - 17,5%
7 - 250.000 a více - 20%

.

Zdá se to možná složité, ale není.

Každý registrovaný má nově na webu aktivovaný SCT Cashback (CB), do kterého se počítá vše, za co na SCT zaplatíte (nad 100,- bez poštovného). Tipování, group breaky, Balíčková Bitva, SCT Klub a později i nákupy na SCT Shopu. To vše se vám do toho bude počítat. 

Z každých 100,-  je to 5,- Kč zpět v podobě SCT Coins, které mají kurz 1:1 ke Kč.

CB je odměna za aktivitu, takže čím více na SCT utratíte, tím větší váš CB bude. Zde je možné získat CB až 20%. Ale například, pokud budete členy SCT Klubu a budete mít aktivováno jedno z vyšších členství (Zlaté nebo Diamantové), může váš celkový CB dosáhnout až na 30, resp. 40%!

A je prostě potřeba být alespoň trochu aktivní a minimálně 1x za půl roku se zůčastnit nějakého breaku, Bitvy, zaplatit tipování nebo podpořit projekt v SCT Klubu. Pokud aktivní nebudete, budou vám doposud získané SCT Coins zmrazeny, a aktivujete je opět nějakou platbou, která prodlužuje vždy čas na aktivitu o dalšího půl roku.

Co se týká omezení použití SCT Coins, tak jsou celkem logická. Nelze je nikomu darovat, nelze je směnit za peníze a nelze s nimi platit za tipování. Což je jasné, protože peníze za tipování jdou všechny do banku, ne do mojí kapsy.

Všem počítám CB od 01.01.2023 a všem kdo máte již nějaké SCT Coins napíšu během měsíce informace o jejich výši. Toto samozřejmě nebude nikde zveřejňováno na webu, jelikož jde o "citlivé" informace. 

Než bude vše naprogramováno, a zautomatizováno, budou tyto informace zatím u mne a budou postupně přidány do vašeho profilu a do shopu. 

Pokud CB nebude do SCT shopu naprogramován do jeho spuštění, budete moci přidat informaci o platbě SCT Coins do poznámky a následně vám přijde upravená částka k zaplacení.

Pokud by někomu nebylo něco jasné nebo něčemu nerozuměli, napište mi na sc-tip@seznam.cz 

S pozdravem Danny.