NHL

2023-24 1. 10. 2023 - 1. 7. 2024

sezóny:

OBECNÁ PRAVIDLA TIPOVÁNÍ NA WEBU SCT

Každý sport má na webu SCT svá vlastní pravidla, která jsou skoro totožná

Každý kdo chce tipovat na webu SCT, musí být registrován a musí souhlasit s pravidly daného sportu, na který chce tipovat a zaplatit poplatek na daný sport.

Registrace do světa SCT je zcela ZDARMA a není ničím dalším podmíněna!

Celý poplatek jde do společného banku, který je po ukončení tipování rozdělen mezi nejlepší tipující daného sportu.

Přístup k tipům pro nové tipující bude udělen okamžitě po potrzení registrace.

Všechny tipy musí být odtipovány do vypsaného termínu (uzávěrky). Poté se tipování uzamkne a není již možné tipovat ani upravovat své tipy.

Každý soutěžící má možnost KDYKOLIV do uzávěrky změnit svůj tip.

Všechny výhry, ceny a trofeje budou vítězům předány v nejkratším možném termínu.

Výhru lze po domluvě vyplatit i v hotovosti, vyjma darovaných předmětů, dárkových poukazů, nebo voucherů.

Neznalost pravidel neomlouvá!

Účast v soutěžích ani výhry nelze vymáhat právní cestou.

V případě jakéhokoliv podvodného jednání, nebo zneužití pravidel, bude daný soutěžící doživotně ze světa SCT vyloučen a jeho poplatky propadávají ve prospěch zbylých soutěžících daného sportu!

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Soutěž v tipování - NHL SCT 2023-24

Začíná 01.10.2023 a končí nejpozději sedmým zápasem finálové série, který se bude případně konat 19.06.2024.

Soutěže v tipování - NHL SCT 2023-24 (dále jen soutěž) se mohou účastnit pouze ti, kteří se zaregistrují se na stránkách SCT (pouze ti, kteří ještě nejsou), zaplatí sezonní poplatek do soutěže a odsouhlasí pravidla tipování.

Souhlas s pravidly uděluje tipující spolu se zaplacením sezonního poplatku

.

Poplatek na NHL SCT 2023-24 činí: 300,- Kč

Objednávat tipování můžete v E-shopu

.

Celých 300,- Kč jde do společného NHL banku, který je po ukončení tipování rozdělen mezi nejlepší tipující NHL SCT 2023-24.

Platit je možno převodem na účet, nebo po dohodě i osobně

Soutěžící spolu se zaplacením poplatku také souhlasí se zveřejněním svého jména (nebo nicku/přezdívky) pro potřeby webu SCT.

Žádné osobní informace soutěžících (Jméno, Příjmení, Adresa, E-mail, Telefon, Technické údaje o připojení: IP adresa, browser, operační systém, zařízení), nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám a slouží výhradně pro účely SCT.

Minimální počet soutěžících je 6, maximální počet není omezen.

V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků, rozhodne organizátor o případném zrušení soutěže. Pokud bude soutěž zrušena, budou těm co již zaplatili, peníze v plné výši vráceny nejpozději do 7 dnů od oficiálního zrušení soutěže.

Do světa SCT se můžete zaregistrovat a v NHL začít soutěžit kdykoliv v průběhu celé základní části NHL. Cena na NHL SCT 2023-24 je stále stejná 300,- Kč. Tipování pouze na NHL Playoff 2023-24 je možné po předchozí domluvě za cenu 150,- Kč.

Tipovat na NHL můžete okamžitě po schválení registrace, umístění v tabulce a případný nárok na výhry ale vzniká až po zaplacení poplatku pro NHL tipování!

Pokud soutěžící odstoupí v průběhu sezóny, nebo přestane tipovat, jeho poplatek zůstává na výhry ostatním soutěžícím.

Všechny peníze z NHL banku budou použity na výhry.

Výhru lze po domluvě vyplatit i v hotovosti, vyjma darovaných předmětů, dárkových poukazů, nebo voucherů.

Počet výherců bude záviset na celkovém počtu soutěžících.

Vždy budou minimálně 3 výherci (6-10 soutěžících = 3 výherci, 11-20 soutěžících = 4 výherci, 21-30=5...)

Ostatní účastníci kromě výherců, získávají 1 balíček NHL karet.

Konečné pořadí bude vyhodnoceno dle počtu bodů, které jednotliví soutěžící dosáhnou v průběhu soutěžního období.

Při shodném počtu bodů, bude o lépe umístěném rozhodovat "OK tip" s nejvyšším bodovým ohodnocením. V případě stejného tipu, bude o lepším umístění rozhodovat dříve zaslaný tip. Pokud by i čas tipu byl stejný, rozhodne o lepším umístění los na Random.org.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel v případě potřeby i v průběhu sezóny, kterou je ale povinen sdělit všem účastníkům NHL tipování.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pravidla zasílání a vyhodnocování tipů na NHL SCT 2023-24

Do NHL SCT 2023-24 mohou být vypsána pouze mistrovská utkání týmů v NHL hraná v sezóně 2023-24.

Pro vypsání, nebo vyhodnocení zápasu v určitém týdnu/měsíci, je rozhodující čas jeho začátku u nás v ČR.

Při přeložení zápasu, se tento zápas, či tipy na něj, vyhodnocují až po jeho odehrání, pokud nebude vedením NHL zrušen.

Tip na přesný výsledek zápasu je počítán v základní hrací době pokud není uvedeno jinak. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jak se na SCT tipuje na NHL

.

Na NHL zde najdete 3 druhy tipů. Krátkodobé (vždy na týden), Střednědobé (vždy na kalendářní měsíc) a Dlouhodobé (celosezonní). Následně pak také tipy na jednotlivé série Playoff.

.

Krátkodobé tipy (KT) - Je 6 tipů na jednotlivé zápasy, které se hrají během jednoho týdne (Po - Ne), rozdělené na 3 podotázky.

1 - Na přesný výsledek zápasu za 60 minut

2 - Na výhru 1-X-0 za 60 minut

3 - Under / Over (včetně prodloužení)

Tyto KT jsou také doplněny "Bonusovou otázkou", která se vztahuje k těmto zápasům. Například kolik gólů vstřelí v těchto šesti zápasech obránci. Tato bonusová otázka má na výběr 5 odpovědí a její správná odpověď je ohodnocena 100 body.

.

Střednědobé tipy (ST) - jsou u NHL tipy vždy na kalendářní měsíc. Jedná se o 10 otázek, vztahující se k danému tipovacímu období. Například, kolik gólů nastřílí McDavid za 12 zápasů, které EDM hraje v prosinci. Na výběr budete mít 5 možností a správná odpověď je ohodnocena 100 body.

.

Dlouhodobé tipy (DT) - jsou tipy na celou sezonu, včetně udělení cen po skončení sezóny. Jedná se o souhrn týmových a hráčských otázek, ohodnocených 50 - 2000 body. Kdo vyhraje SC, kdo získá Maurice Richard Trophy a pod.

.

Tipy na Playoff (PO) - je celkem 14 otázek/tipů na jednotlivé série, kde tipujete na vítěze, výsledky jednotlivých zápasů, kdo v sérii vyhraje bodování a pod.

.

Všechny tipy mají svou uzávěrku. KT s prvním hraným zápasem daného týdne. ST se začátkem tipovaného kalendářního měsíce a DT mají mít pevnou uzávěrku vždy k 30. listopadu. 

Tipy na PO mají uzávěrku vždy se začátkem prvního zápasu dané série. 

V PO máte také možnost v každé sérii nasadit na jednu otázku "žolíka" a v případě správné odpovědi, zdvojnásobit tak počet bodů za tuto otzku.

.

U všech tipů platí, že můžete své tipy kdykoliv do uzávěrky přepsat/změnit! Nezapomeňte ale zmáčknout tlačítko "uložit odpovědi".

.

Součtem bodů za KT, ST a DT vzejde vítěz základní části (ZČ), který získá skleněnou trofej. Součtem bodů za PO, vzejde jeho vítěz, který si také odnese skleněnou trofej. Součtem všech bodů za ZČ a PO nakonec vzejde celkový vítěz NHL SCT 2023-24, který dostane malý pohár, skleněnou trofej a jmenovku na velkém SCT poháru. Podle počtu účastníků, bude následně určeno, kolik míst bude výherních (mezi kolik lidí se rozdělí výhry nakoupené za vybrané poplatky). Do 10 účastníků budou 3 výherci, 11-20 účastníků = 4 výherci, 21-30 = 5... atd.

.

Při shodném počtu bodů, bude o lépším umístění rozhodovat "OK tip" s nejvyšším bodovým ohodnocením. V případě stejného tipu, bude o lepším umístění rozhodovat dříve zaslaný tip. Pokud by i ten byl stejný, rozhodne los na Random.org.

.

Přeji vám mnoho štěstí v NHL sezóně 2023-24, Danny.