Ahoj,

vítám vás u třináctých Krátkodobých tipů sezóny 2023-24 na nejlepší ligu Amerického fotbalu na světě, NFL.

.

Krátkodobý tip (KT) na NFL se bude vždy skládat ze tří "podotázek"

1. Jako první budete tipovat na přesný výsledek v základní hrací době (60 minut). POZOR, neuvádějte výsledky jako 33:32pp nebo 33:32 OT. To je vždy bráno jako špatná odpověď, i kdyby to nakonec tak dopadlo. Toto je tip pouze a jenom na výsledek za 60 minut hry, takže včetně remízových výsledků. Tipnout to není lehké a tak je tomu i odpovídající počet bodů. Bodů za správnou odpověď je 300.
  2. Dále tipujete klasický formát 1-x-2, což do češtiny znamená... 1 = výhra domácích, x = remíza a 2 = výhra hostů. Na odpovědích je ale vždy napsáno "Výhra LA Rams" nebo Remíza. Takže splést se je skoro nemožné ;) Bodů za správnou odpověď je 50.
  3. Poslední podotázkou tipujete over nebo under všech bodů v zápase, včetě prodloužení. Bodů za správnou odpověď je 10.

.

Správné odpovědi najdete po mém vyhodnocení v tomto stejném formuláři a jsou označeny svítivě zeleným rámečkem. Vaše odpověď je stále označena "puntíkem" a tak ihned vidíte co máte dobře a co špatně.

.

Kdykoliv až do uzávěrky, můžete změnit nebo přepsat své tipy! Pouze to nezapomeňte vždy potvrdit tlačítkem "uložit odpověd".

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Všechny zápasy se vyhodnocují podle data a času v SCT NFL kalendáři!!!

.

V případě, že bude nějaký zápas přeložen, bude tento tip vyhodnocen až po jeho odehrání, pokud nebude vedením NFL zrušen.